Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna
Penzion Kůlna

Penzion Kůlna

Více než jen samota u lesa

Popis

Představte si dny daleko od hluku aut, hospod a diskoték, daleko od každodenních starostí. Místo, kde zažijete naprostý klid a stanete se součástí divoké a krásné přírody Moravského krasu. V penzionu Kůlna zažijete vstávání při pohledu na okolní louky zahalené v mlžném oparu, zahlédnete pasoucí se srnky a uslyšíte vítr v korunách stromů.

Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa – je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno. Od návrhu stavby a volby vnitřního vybavení až po sestavování jídelníčku šéfkuchařem zde měli na mysli jedinečné místo, jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky. Ať už zvolíte aktivní odpočinek nebo celodenní lenošení, v penzionu naleznete klidné a vstřícné místo s výbornou kuchyní, pobyt vám zpříjemní také výběr špičkových moravských a světových vín.

V dřevěné stavbě budete ubytováni v jednom z osmi moderně zařízených pokojů, pojmenovaných podle stromů, které můžete najít v okolí – borovice, akát, modřín, jasan, olše, dub, javor a buk. Na výběr máte z dvoulůžkových, třílůžkových nebo jednoho čtyřlůžkového a rodinného pokoje. Všechny disponují vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a kouzelným výhledem na okolní lesy a louky.

Pokud budete chtít strávit svůj pobyt aktivně, můžete vyjet na nedaleký Singletrail Moravský Kras, což je jednosměrná stezka pro horská kola. Trasy nikdy nevedou dlouho rovně, příliš z kopce ani do kopce a můžete si být jisti, že zde zažijete opravdovou zábavu. Neláká vás tento druh adrenalinu, udělejte si pěší výlet po Moravském krasu, především zavítejte do propasti Macocha nebo do Punkevních jeskyní. V letních měsících si udělejte procházku na rybník Olšovec vzdálený osmnáct minut od penzionu, kde se můžete buď jen vykoupat nebo zkusit například wakeboarding.
Majitelé si pro své hosty pravidelně připravují speciální víkendové akce v podobě Valentýnu, Velikonoc, víkendu pro cyklistické nadšence apod.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena je závislá na počtu dní ubytování.
1440
1590

Statistiky

115 Zobrazení
0 Hodnocení
2 Oblíbených
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!