Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov
Zikmundov

Zikmundov

Zpomalte své každodenní tempo na minimum, naordinujte si dlouhé hodiny spánku, vypněte telefony a buďte sami sebou

Popis

Kdy jste naposledy dělali jen to, co jste VY chtěli? Těžké si vzpomenout, že? V tom případě vám doporučujeme odjet z velkoměsta, do Starých Hutí, kde se mezi kopci schovává penzion Zikmundov. Místo, kde vás celé dopoledne nechají prospat a snídani vám diskrétně schovají. Kde můžete celý den běhat po lesích nebo sedět se skleničkou prosecca na trávě a nedělat vůbec nic. Kdykoli si řeknete, dostanete skvělé jídlo nebo svačinku a doporučení, jak je párovat s vínem. Ráj, který zkrátka musíte zažít.

Zikmundov má devět pokojů, dvou- až čtyřlůžkových, které jsou každý jinak tematicky laděný. Ubytovat se můžete v pokoji Pod pecí, Vzduchoplaveckém, Poličkovém, Zrcadlovém, Acquario, Na konci, Rodinném, Dubovém nebo v novém speciálním pokoji Na samotě. V pokojích najdete přírodní kosmetiku, klimatizaci a ozvučení reproduktory Bang & Olufsen.

Vyspěte se, jak dlouho potřebujete, a po probuzení si dejte proslulou zikmundovskou snídani, která obsahuje čerstvý domácí sýr, právě upečený chleba a spoustu dalších dobrot. Pak se jděte projít, půjčte si elektrokolo nebo si jen tak sedněte ven a čtěte si. Zkrátka dělejte to, co se vám právě chce. O jídlo se starat nemusíte.
Šéfkuchař Pavel vaří z lokálních surovin tak skvěle, že na to budete ještě dlouho vzpomínat.

Den můžete strávit v létě u bazénu, v chladnějších měsících ve vyhřívaných venkovních kádích či v sauně. Máte rádi koně? Je jedno, jak pokročilí jezdci jste, milí zaměstnanci místních stájí přizpůsobí hodinovou vyjížďku přesně vašim jezdeckým kvalitám. Na procházku se můžete vydat třeba na hrad Buchlov, do kaple sv. Barbory nebo na zámek Buchlovice. Na vyjížďky si můžete zapůjčit zikmundovská elektrokola.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za ubytování na 1 noc.
1800
2900

Statistiky

99 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa