Derby Golf Club Slušovice
Derby Golf Club Slušovice
Derby Golf Club Slušovice
Derby Golf Club Slušovice
Derby Golf Club Slušovice
Derby Golf Club Slušovice
Derby Golf Club Slušovice

Derby Golf Club Slušovice

Rovinaté hřiště v dostihovém areálu

Popis

Golfové hřiště Derby golf clubu Slušovice se nachází uvnitř dostihového areálu. Jedná se o devítijamkové rovinaté hřiště složené z jedné pětiparové jamky, dvou čtyřparových a šesti tříparových. Na první pohled jednoduché hřiště ztěžují dostihové překážky a na pěti jamkách i překážky vodní. Zvláště tříparové jamky, které (kromě jamky č. 1) mají délku okolo 160 m a jsou hrány na relativně malé greeny, dají vyniknout hráčům s kvalitní krátkou hrou. Díky rovinatému charakteru je hřiště ve Slušovicích ideálním místem pro první golfové kroky. Prostředí zpříjemňuje výhled na Hostýnské vrchy na severu a na Vizovické vrchy na jihu.

Jedná se o hřiště veřejné, otevřené pro všechny hráče – začátečníky bez hendikepu i výkonnostní s hendikepem. Základem vstupu na hřiště je znalost golfové etikety a provozního řádu DGCS.

Vzhledem k charakteru hřiště není jeho součástí driving range (cvičná plocha). Na trénink krátké golfové hry je určen cvičný green mezi jamkami č. 1 a č. 7.

Hrací poplatek můžete zaplatit před hrou v prodejně Autos (u parkoviště), v restaurace SUD nebo přímo na hřišti u maršála, který vám vystaví potvrzení o platbě.

Kvě 18, 2019
6.4
10
Střední

Nic moc

Jednou jsem si tam chtěl jít zahrát, protože to mám kousek od chalupy. Nenašel jsem žádný personál ani nikoho, kde by se dalo koupit fee. Možná jsem tam byl zrovna ve špatný den, takže jsem si hřiště ani nezahrál, ale znovu se mi tam už nechce :-(

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Vybavení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za celodenní vstup
400
600

Statistiky

1196 Zobrazení
1 Hodnocení
22 Oblíbených
16 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!