Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel
Smetana Hotel

Smetana Hotel

Popis

Nebaví vás výlety do přírody a rádi byste se vydali do víru velkoměsta? A co takhle přímo do toho hlavního? Zajeďte si do Prahy a ubytujte se rovnou v samotném centru města, u Karlova mostu. Smetana hotel je skloubením nejen skvělé lokace, ale především luxusu, výborného jídla a velmi přátelského personálu.

Především hosté přilétající do Prahy ze zahraničí mohou využít nabízený hotelový transfer, který vás pohodlně doveze až na nádvoří boutique hotelu. Tam už se vás ujme neskutečně milý personál, který bychom si přáli potkávat všude.
V hotelu můžete využít možnost polopenzí, za nás ale rozhodně doporučujeme objednat si alespoň snídaně. Ty se podávají formou á la carte a ať už si ji vychutnáte na terase s výhledem na Pražský hrad nebo v posteli, zaručeně tak načerpáte energii na celý den.

Až si budete rezervovat váš pokoj, určitě ve výběru sáhněte po tom s výhledem na Vltavu. Ihned po probuzení z královsky velké postele si můžete vychutnat espresso z pokojového kávovaru.
Smetana hotel nabízí jak pokoje s dvěma lůžky, tak i dvoupokojové apartmány s dvěma koupelnami. Ráno se tak společně nemusíte dohadovat, kdo půjde první do koupelny, naopak si každý v té své užije voňavou kosmetiku L’Occitane.

Praha v sobě skrývá neprobádaná zákoutí, která můžete prozkoumávat už při samotné procházce po okolí hotelu. Neznáte-li Prahu, vydejte se přes Karlův most na Malou Stranu a dále na Pražský hrad nebo o kus dál na Petřínskou rozhlednu. Až vás davy lidí omrzí, popadněte lahev vína a vaše oblíbené dobroty a udělejte si piknik ve Stromovce. Celodenní chození po Praze vás unavilo? Potom se nechte hýčkat při hotelové masáži kosmetikou Sisley.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc.
6400
16000

Statistiky

75 Zobrazení
0 Hodnocení
2 Oblíbených
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!