Hotel Payer
Hotel Payer
Hotel Payer
Hotel Payer
Hotel Payer
Hotel Payer
Hotel Payer
Hotel Payer

Hotel Payer

Popis

Hotel Payer nabízí kvalitní ubytování a nachází se v poklidné lázeňské čtvrti Šanov, přímo naproti malebnému parku, a v docházkové vzdálenosti od celosvětově proslulých lázní a samotného centra města Teplice, kde naleznete bezpočet výborných restaurací, kaváren, barů a obchodů.

HOTEL PAYER nabízí : ubytování ve 35 příjemně zařízených klimatizovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, ve dvou samostatných částech – HOTEL PAYER I. a HOTEL PAYER II., konferenční místnost pro 30 osob, hotelovou restauraci pro 40 osob a malebnou zahradní terasu pro 20 osob – vhodné pro uspořádání nejrůznějších firemních či společenských akcí, školení, seminářů, business meetingů v diskrétním prostředí, komorních svateb, narozeninových oslav, školních setkání po letech etc.

Ideální polohu ať už jedete do města Teplice za prací, obchodem, odpočinkem, pobytem v místních lázních, anebo poznávat kulturní a přírodní krásy města a jeho okolí. Velmi ochotný personál hotelu Payer, připravený v kteroukoliv denní či noční hodinu plnit Vaše přání a zodpovídat jakékoliv Vaše dotazy, WIFI připojení ve všech prostorách hotelu a v každém pokoji ZDARMA, parkování přímo před hotelem PAYER I. anebo v uzavřeném prostoru hotelu PAYER II. monitorovaném kamerovým systémem za poplatek 150,-CZK /noc, pobyt domácích mazlíčků ZDARMA.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc
1200
2600

Statistiky

161 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
2 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!