Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz
Zámek Mitrowicz

Zámek Mitrowicz

Zážitek na který nikdo nezapomene

Popis

V srdci jižních Čech na břehu řeky Lužnice se nachází obnovená barokní perla s neopakovatelným geniem loci. Zámek Mitrowicz spolu s kaplí a celým areálem prošel velmi citlivou, v podstatě záchrannou rekonstrukcí, díky které se tu v 21.století můžete dotknout historie, sahající až do roku 1565.

Zámek Mitrowicz je unikátní nejen svou historií a zdařilou rekonstrukcí, ale také v poskytování služeb. Zámek nespadá pod žádný hotelový řetězec a zakládají si tady opravdu na individuálním přístupu. Jako samotný cestovatel, s větší rodinou ani v páru se tu ale ubytovat nelze. V současné době se areál pronajímá pouze pro početnější skupiny a pro účely soukromých oslav, firemních akcí a především také svateb.

Celková nabízená kapacita je 46 lůžek. Ubytovat se můžete přímo v zámku, kde je připraveno celkem 18 lůžek v dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích.
Zážitkové je především svatební apartmá, které nabízí ohromující výhled na nasvícenou stropní fresku v kapli sv. Anny a samostatně stojící vanu pro dva. Pokoje mají vestavěný koupelnový box, pohodlná lůžka pro dokonalou relaxaci, kávovary Nepresso i původní kachlová kamna. Ubytovat se ale můžete i v budově bývalého pivovaru, který nově nabízí 13 vkusných, moderněji pojatých pokojů. Ubytování je ale nabízeno pouze pro skupiny.

Areál poskytuje v rámci pronájmu maximální soukromí a propojení historie se současností. Těšit se můžete do kaple sv. Anny s varhany z roku 1806, kde se mohou konat civilní i církevní svatební obřady, ale i menší koncerty. Zámecká zahrada se pyšní 11 000 sazenicemi, koupacím jezírkem, bylinkovou zahrádkou, ohništěm a dětským hřištěm nebo třeba vlastním přístavištěm na Lužnici přímo u parku. Akce v zahradě jsou vhodné do cca 200 osob, přičemž zázemí pro venkovní akce nabízí atypicky řešený, částečně zastřešený prostor bývalé hospodářské stodoly. Akce konané v interiérech jsou pak vhodné pro maximálně 100 lidí.

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za pronájem celého patra zámku. Ubytování možné pouze ve skupině.
25000

Statistiky

119 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!