Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality

Hotel VitalityOvěřeno

Luxusní ubytování v podhůří Beskyd,

Popis

Hotel Vitality se nachází v podhůří Beskyd a nabízí střešní wellness centrum s vířivkou., kde hosté mohou bezplatně využít bazén s barem přístupným z vody.
Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. V koupelně najdete župany a pantofle.
Snídaně jsou připravované formou bufetu.. Na místě najdete tenisové kurty, hřiště na minigolf, bowlingové dráhy a fitness centrum. Je zde také prodejna sportovního vybavení.
Hotel Vitality provozuje také elegantní restauraci, která servíruje mezinárodní pokrmy. V přízemí si budete moci odpočinout v klubovně nebo vinném sklípku. Za příplatek lze parkovat v hotelové garáži. Parkování na ulici před hotelem je zdarma.
V ceně ubytování je zahrnuto: snídaně formou bufetu, neomezený vstup do wellness & spa, neomezený vstup do hotelového fitness, monitorované parkování před hotelem a WiFi v celém hotelu.
Do 5 km od hotelu se nachází jízdárna a golfové hřiště Ropice, které se nachází pouze 12 km daleko od hotelu. . Sjezdovka Javorový vrch je 6 km odtud a v okolí ubytování vede mnoho turistických a cyklistických tras.
Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Vendryně.

Kvě 20, 2019
9.6
10
Vynikající!

Hotel Vitality

byli jsme zde s přítelem minulý rok a velice se nám zde líbilo. Milý personál, krásné prostředí, bohužel cena je trošičku vyšší, ale mají moc hezký wellness. Ubytování skvělé

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení
Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!