Golf Most
Golf Most
Golf Most
Golf Most
Golf Most
Golf Most

Golf Most

Popis

I.Golf Club Most vznikl v roce 1993 jako jeden z prvních golfových klubů v porevolučních letech. Golfové hřiště se nachází v oblasti rekultivované Velebudické výsypky v Mostě. Místo, kde byla pouze navážka zeminy z důlní činnosti, se začalo pozvolna měnit v kultivovanou a esteticky proměněnou krajinu. V krátké době vzniklo devítijamkové hřiště, které bylo znormováno v roce 1999 tak, aby poskytlo alternativu k zavedeným hřištím a stalo se útočištěm těch, kteří hledají zajímavý golfový design.

Mostecké golfové hřiště, par 70/72 je zasazeno do příjemného a klidného prostředí rekultivované krajiny, která svým mírně zvlněným terénem připomíná typickou atmosféru skotského linksu. Hra je určena nejen sportovním a rekreačním hráčům, ale i těm, kteří si chtějí vyzkoušet golf v naturální podobě.

V poledních letech jsme si zvykli, že designeři golfových hřišť upřednostňují nudu před zážitky a ze hry se tak vytrácí prvek, který činí golf zajímavým. S drobnou nadsázkou lze konstatovat, že se stačí naučit konzistentní rány a skvělý golfista je na světě. To, co však vždy činilo golf golfem, byla nutnost předvídavosti a představivosti při relativně dlouvých dobězích míčků na tvrdých fervejích i tvrdých greenech, často za silného větru. A právě to je doménou mosteckého golfového hřiště.

Hřiště se nachází v blízkosti přírodního koupaliště Benedikt a přímo sousedí s mosteckým Hipodromem. Tento fakt není zanedbatelný pro ty, kteří ať sami či s rodinnými příslušníky dělí své zájmy mezi golfovou hru a ostatní volnočasové aktivity, např. jizdu na in-line bruslích, procházky, dětské atrakce, dostihy, jízdu na koních, tenis, koupání, petanque ad.

Výhodou mosteckého hřiště je příznivé mikroklima, umožňující celoroční hru. Vybudované golfové zázemí slouží nejenom k odpočinku a relaxaci po turnajích, ale i k pořádání klubových setkání. K dispozici je klubovna s občerstvením, pro-shop, driving range, putting a chipping green, cvičná jamka, půjčování holí, parkoviště. Poskytovány jsou služby profesinálního trenéra.

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Zavřeno UTC+2

07:00 - 17:00
 • Pondělí
  07:00 - 17:00
 • Úterý
  07:00 - 17:00
 • Středa
  07:00 - 17:00
 • Čtvrtek
  07:00 - 17:00
 • Pátek
  07:00 - 17:00
 • Sobota
  07:00 - 17:00
 • Neděle
  07:00 - 18:00

Cenové rozmezí

Green Fee
200
600

Statistiky

925 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
0 Sdílet

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!