Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj
Yard Resort Předboj

Yard Resort Předboj

Popis

Golfové hřiště Yard Resort je plnohodnotné hřiště určené nejen na trénink, ale i na soutěžní hru hráčů všech výkonnostních úrovní. Na své si přijdou zejména začátečníci a mírně pokročilí, kterým celková délka jamek, které jsou zruba od 100 až po 550m, nebude činit příliš velký problém.

Na druhou stranu pokročilejším hráčům umožňuje otestovat svoji přesnost při příhrách na relativně menší a rychlé greeny.

Na hřišti jsou 4 jamky PAR 3, 3x PAR 4 a 2x PAR 5. Hřiště disponuje třemi sadami odpališť pro muže a ženy a nově zkrácenými oranžovými odpališti pro děti a začátečníky.

Golfový areál tvoří významnou část Yard Resortu umožňující kvalitní a pestrý nácvik golfové hry včetně golfu na devítijamkovém veřejném znormovaném hřišti, kde si na své přijdou nejen pokročilí hráči, ale i začátečníci a rodiny s dětmi.

TRÉNINKOVÉ PLOCHY
V prvé řadě je areál vybaven rozlehlým driving range s délkou až 280 m, v levé části opatřen stylovým zastřešeným prostorem, který vás ochrání při tréninku i v případě nepříznivého počasí. Nechybí ani nezbytné technické zázemí, na drivingu je provozován automatický vydavač míčů, integrovaný s naším interním klientským systémem, který lze ovládat magnetickými kartami (lze využít vaši kartu ČGF nebo získat klientskou kartu Yard Resort), na které je možné “přednabít” depozit a z něj pak čerpat míče na driving z vydavače.

V pravé části drivingu se nachází odpaliště, určené pro trénink přímo z trávy. Tato část obsahuje také vyčleněnou sekci Pitching Area, na níž můžete nacvičovat příhry na vzdálenosti od 25 m do 85 m. Rovněž můžete využít fairwayový bunker pro dlouhé rány z písku.

Areál dále disponuje třemi rozlehlými a profilovanými greeny. První z nich je určen jako putting green, druhý pak jako chipping, na který lze přihrávat z různých směrů, ať již přes vodní překážku, nebo z písečného bunkeru. Během roku 2014 přibyl i pitching green,na který lze trénovat přihrávky ze vzdálenosti až 40 metrů nebo dalšího pískového bunkeru.

9-JAMKOVÉ GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
Již od roku 2011 je provozováno 6 jamek plnohodnotného golfového hřiště, které se v červenci 2017 rozrostlo o další 3 jamky a výrazně tak navýšilo svou celkovou výměru na 2343 m (ze žlutých odpališť).

Na ploše přilehlé k driving range jsme pro golfisty všech úrovní výkonnosti přichystali 9 jamek pro plnohodnotné herní vyžití. Jamky v délkách od 99 do 550 m poskytují dostatek prostoru pro golfisty od začátečníků, až pro zkušené hráče. Hřiště je znormováno k soutěžní hře podle systému EGA a je na něm možné pořádat turnaje na úpravu HCP.

Do plného provozu bylo hřiště slavnostně otevřeno dne 1.7.2012 zahajovacím turnajem, při kterém hned dokonce padlo unikátní hole-in-one na jamce č.1.

Hřiště je pečlivě udržováno a neustále vylepšováno, ať již o nové herní překážky, výsadbou zeleně a především zvýšováním kvality travnatých ploch, zejména pak odpališť a greenů, které během sezóny dosahují velmi slušné rychlosti.

Čvn 18, 2019
8.4
10
Velmi dobré!

Golf Yard Předboj

Velmi pěkný celkem nový velký golfový areál. Hřiště pro golf je menší, ale adekvátně s dobrou cenou. Příjemné místo i pro posezení u jídla avšak ceny jsou vyšší.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Zavřeno UTC+2

06:00 - 19:00
 • Pondělí
  06:00 - 19:00
 • Úterý
  06:00 - 19:00
 • Středa
  06:00 - 19:00
 • Čtvrtek
  06:00 - 19:00
 • Pátek
  06:00 - 19:00
 • Sobota
  06:00 - 19:00
 • Neděle
  06:00 - 19:00

Cenové rozmezí

Green Fee / celodenní
350
500

Statistiky

1241 Zobrazení
1 Hodnocení
46 Oblíbených
71 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!