Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo
Hotel Duo

Hotel Duo

Popis

Prozkoumejte Prahu a její pohostinnost v nově zrekonstruovaném 4 hvězdičkovém Hotelu Duo.

Pouze 12 minut metrem z centra města nacházející se Hotel Duo nabízí širokou škálu kvalitních a výhodných služeb pro volný čas i obchodní záležitosti. Náš moderní hotel je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Můžete si vybrat z 649 pokojů různých kategorií vybavených pro Vaše pohodlí. Vychutnejte si moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí servírovaných v naší stylové restauraci Formanka. Uspořádejte perfektní setkání v našem nově vybaveném konferenčním centru s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Jste unaveni po celodenním chození nebo po obchodních schůzkách? Navštivte naše Sportcentrum a odpočívejte po náročném dni. V našem Sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a další.

V Hotelu Duo se nachází moderní a elegantní pokoje, které jsou speciálně navrženy jak pro volnočasové hosty, tak i pro klienty na obchodních cestách. Nabízíme ubytování v 649 pokojích kategorie typu Comfort, zrenovovaných pokojích Superior, apartmánech pro rodiny s dětmi či business klientelu a pokojích speciálně vybavených pro tělesně postižené. K dispozici jsou také pokoje zařízené speciálně pro alergiky. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Naše standardní vybavení pokojů hotelu zahrnuje:
– Klimatizace
– Bezdrátové připojení k internetu
– Konvice na vaření čaje a kávy
– Vysoušeč vlasů
– Bezpečnostní schránka
– Satelitní TV
– Lednice
– Telefon

Těšíme se na setkání s Vámi v našem hotelu!

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc
1720
6000

Statistiky

59 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!