Penzion Amenity Wellness Zlín
Penzion Amenity Wellness Zlín
Penzion Amenity Wellness Zlín

Penzion Amenity Wellness ZlínOvěřeno

Popis

Penzion Amenity Zlín nabízí útulné, moderně vybavené a přitom cenově dostupné ubytování v centru Zlína. Penzion najdete na třídě Tomáše Bati 5636, hlavní dopravní tepně krajského města.
Penzionl Amenity využívají rodiny s dětmi, lidé na služebních cestách i mladé páry na cestách pro krátkodobé ubytování. Komfortně vybavený penzion je zkrátka ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají zdravý životní styl a pohodové místo k odpočinku. Mezi klienty penzionu s wellness a spa v centru Zlína patří i zahraniční cestovatelé, a to zejména v době konání mezinárodních akcí, ať je to Barum Rally nebo Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež. Pro pravidelné návštěvníky jsou nachystány lákavé zákaznické výhody a speciální nabídky.

Pro váš ničím nerušený odpočinek při návštěvě Zlína a okolí je připraveno 7 nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden rodinný pokoj až pro 4 osoby. Samozřejmostí je vlastní koupelna, minibar, televize a připojení k internetu. Pro vaše cennosti je na každém pokoji k dispozici trezor.
S celkovou kapacitou 18 osob patří penzion Amenity mezi menší, rodinnou atmosférou oplývající ubytovací zařízení ve Zlíně. Velmi příjemně na hosty zlínského wellness penzionu působí také originálně vymalované pokoje a moderní nábytek.