Restaurace Greensgate
Restaurace Greensgate
Restaurace Greensgate
Restaurace Greensgate
Restaurace Greensgate

Restaurace Greensgate

Srp 07, 2019
10
10
Excelentní!

Restaurace golf dysina

Chutne jidlo, mila i rychla obsluha, celkove za jedna!

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvc 23, 2019
9
10
Vynikající!

Chutné jídlo - restaurace Greensgate golf dýšiná

Perfektní jídlo, trobet vyšší cena, ale dá se, doporučujeme
PS : obsluha příjemná

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 2 Sdílení

Popis

Greensgate RESTAURANT je vyhledávaným cílem návštěvníků hlavně díky vyhlášené mezinárodní kuchyni. Vždy vstřícný personál dokáže navodit příjemnou atmosféru.

Každé z našich jídel, přestože je nositelem tradice, podáváme v moderním pojetí. Jistě vás pokaždé překvapí skvělou chutí a svěží prezentací na talíři.
Naše vepřová panenka na teplém salátu z čočky beluga, Greensgate burger z masa AngusFarm Soběsuky nebo tradiční svíčková na smetaně podle receptu Magdaleny Dobromily Rettigové patří mezi vyhledávané a oceňované speciality našeho podniku.
Nemáme rozsáhlé menu, ale o to více péče a kvalitních surovin věnujeme každému jídlu. Sledujeme moderní trendy a nabídku vždy upravujeme, aby naši hosté mohli ochutnat něco nového a nebáli se vracet. K tomu nám pomáhá i měsíční obměna sezónního menu.

V letních měsících je pro Vás připraveno posezení na terase s obsluhou přímo na malebném nádvoří našeho resortu s výhledem na okolní lesy, které doplňuje zeleň golfového hřiště.
Naše restaurace je skvělým místem pro slavnostní chvíle, svatební hostiny, rodinné oslavy nebo firemní akce. Jsme flexibilní a nemáme problém se přizpůsobit i opravdu náročným požadavkům.

Pohodlí hořícího krbu, značkový rum v jedné ruce a kubánský doutník v té druhé. Náš VIP salónek vás odnese daleko od všedních starostí a do mysli vnese nové nadšení pro další dny.
Salónek se nachází na druhém konci restaurace v přízemní části historické sýpky, z niž jasně poznáte původní zdivo a klenutý strop. Tou jedinečnou atmosférou, kterou v těchto prostorách najdete, skvěle doplníte jakoukoli rodinnou oslavu, svatbu nebo firemní setkání.

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Otevřeno UTC+2

05:30 - 20:00
 • Pondělí
  05:30 - 20:00
 • Úterý
  05:30 - 20:00
 • Středa
  05:30 - 20:00
 • Čtvrtek
  05:30 - 20:00
 • Pátek
  05:30 - 20:00
 • Sobota
  05:30 - 20:00
 • Neděle
  05:30 - 20:00

Cenové rozmezí

Cena jídel
100
500

Statistiky

294 Zobrazení
2 Hodnocení
4 Oblíbených
8 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!