Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea
Hotel Galatea

Hotel Galatea

Popis

Moderně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel Galatea v Kosmonosech, nedaleko Mladé Boleslavi vám nabídne ideální místo k odpočinku ať už v podobě wellness centra nebo v nádherné přilehlé zahradě, ale i mnoho sportovního vyžití.

Hotelový komplex je vhodný jak pro páry, které hledají chvilku klidu, tak pro firmy, které zde mohou uspořádat teambuilding v jednom ze dvou salónků. Až skončíte se svým školením, personál vám ochotně připraví degustaci vín ve vinárně s možností karaoke pro zpříjemnění vašeho „pracovního výjezdu“. Ráno, až se probudíte po večírku, šéfkuchař vám přímo před vašimi zraky nachystá snídani, jakou si jen budete přát.

Usínat budete v nových luxusních pokojích, kde se můžete těšit z krásného výhledu do hotelového parku. Po dokonalém spánku vás každé ráno čeká pětihvězdičková snídaně, kterou je možné objednat na pokoj. Vybrat si můžete z několika typů pokojů, klasických dvoulůžkových pokojů, rodinných nebo luxusních apartmánů. My jsme byli nadšeni z kosmetiky z přírodních bylinek na každém pokoji.

Jestli vám není sport a adrenalinové zážitky cizí, budete nadšeni z nabídky sportovních aktivit. Přímo v hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet nebo využít střelecký trenažér. V blízkém okolí vám poté personál zařídí paintball, let balonem či adrenalin v lanovém centru.
Velkou doménou hotelu je wellness centrum skvěle stvořené k odpočinku po dlouhém dni. Navštivte finskou saunu, vířivku, dopřejte si indickou nebo havajskou masáž a nejen pro ženy úžasný čokoládový peeling s vůní růží.
Večer si můžete užít v Galerii vín Po Skleničce, kde můžete ochutnávat až 72 druhů moravských vín. Sommelier vás provede tímto sklípkem a doporučí vybraná vína ke každému pokrmu, který si můžete vybrat v restauraci.
Když budete v Mladé Boleslavi, zajděte do Muzea Škoda Auto, kde vás průvodci zavedou až do výrobních závodů a prohlédnete si unikáty automobilů vyrobených během celé historie značky Škoda

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování za 1 noc.
3000
6000

Statistiky

57 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!