Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud
Hotel Freud

Hotel Freud

Brána do srdce Beskyd

Popis

Hotel, který v únoru oslavil teprve čtvrté narozeniny, je ideální vstupní branou do malebných Beskyd, nádherného kraje na samém východě naší republiky. Majitelé se snažili starou budovu citlivě zrekonstruovat. Vše je koncipováno s rozmyslem, zařízení už při vstupu k recepci působí velmi svěže a příjemným dojmem, personál je ochotný a poradí.

Vybrat si můžete ze 16 komfortních pokojů, 2 luxusních a 2 čtyřlůžkových apartmánů.
Pokoje jsou velmi hezky a stylově zařízené, vše perfektně čisté. Postele pohodlné s kvalitními matracemi, a peřiny, na rozdíl od jiných hotelů, také příjemné na spaní. Nábytek moderní, televize a internet samozřejmostí. Koupelna ve stejném stylu jako pokoj, k dispozici jsou toaletní potřeby či například papírové kapesníky.

Přímo v hotelu můžete využít moderní saunu a tělocvičnu, venku pak tenisové kurty a kurty pro plážový volejbal. Samotná Ostravice, ve které se hotel nachází, je obklopená přírodními parky a rezervacemi, nad obcí se tyčí nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd Lysá hora a v okolních městech je řada památek.

Čvc 21, 2019
9.4
10
Vynikající!

Ubytování Hotel Freud

Moderní luxusní hotel, nedaleko golfu v Ostravici. Doporučuji

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena pobytu na 1 noc.
1800
3000

Statistiky

89 Zobrazení
1 Hodnocení
1 Oblíbené
4 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!