Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana
Pension U Hastrmana

Pension U Hastrmana

Chcete se vyspat dorůžova? Toto ubytování má vysoké hodnocení za velice pohodlné postele.

Popis

Tento rodinný penzion se nachází u hráze Velkého Počernického rybníka v Dolních Počernicích hned vedle zámeckého parku. Ubytování je umístněno cca 12 km od centra Prahy, v klidné části Panského Dvora v Počernicích. V sousedství penzionu je umístněno hned několik gastronomických komplexů: Restaurace Al Mulino, Restaurace Léta Páně a Počernický pivovar. V areálu je rovněž hlídané parkoviště pro osobní vozy. Ubytování v penzionu nabízí celkovou kapacitu 16 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, minibarem, televizí se satelitem, a připojením na internet. Součástí penzionu je malá letní terasa. K ubytování je možno na přání zajistit snídani, oběd i večeři v některé ze sousedních restaurací, které patří do komplexu Panského Dvora v Počernicích. Na Vaše přání je možné telefonicky objednat i room service přímo na Váš pokoj.

Ubytování je vhodné pro business klientelu s vysokými nároky na servis a služby, pro svatebčany, ale také pro romantické výlety do Prahy a okolí.

Apartmán 1
Luxusní apartmán nacházející se v přízemí objektu. Koupelna apartmánu je spojena schodištěm se sklepním prostorem, kde je k dispozici sauna a vířivka. Z terasy je nádherný výhled na počernický rybník.

Apartmán 2
Prostorný apartmán nacházející se v podkroví objektu disponuje vlastní kuchyňkou, luxusním sprchovým koutem a výhledem na počernický rybník a park. Je vhodný také k firemním jednáním nebo soukromým oslavám.

Pokoj 3
Prostorný dvoulůžkový pokoj s krásnou měděnou vanou a výhledem do parku.

Pokoj 4
Krásný dvoulůžkový pokoj s designovým sprchovým koutem a velkou postelí z exotického dřeva.

Pokoj 5
Romantický pokoj s postelí s nebesy a prostornou měděnou vanou ze které si můžete vychutnávat výhled na počernický rybník.

Doplňkové služby a informace
Check In: 15:00 – 20:00
Check Out: 11:00
Ceny jsou vč. DPH a zahrnují snídani.
Poplatek za ubytování psa: 100 Kč / den.
Do každého pokoje je možno objednat room service z restaurace Al Mulino za který je účtován poplatek 50 Kč

Čvn 22, 2019
9.2
10
Vynikající!

U Hastrmana - Penzion v Dolních Počernicích

Krásné místo, stylové ubytování, vše čisté a pohodlné. Obsluha v restauraci a recepční perfektní a usměvaví. Skvělý relax!

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Ceny za celý apartmán/pokoj
1990
4975

Statistiky

586 Zobrazení
1 Hodnocení
4 Oblíbených
1 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!