Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603
Villa 603

Villa 603

Luxusní ubytování v Beskydech

Popis

Vila se nachází na velmi atraktivním místě Beskyd, na samotě u lesa. Celý interiér domu je laděn do stylu masivního dřeva, odkrytých trámů v podkroví, kamene na zdech a kožených sedaček. Přijeďte, ať už sem vezmete partu přátel na víkend nebo se zde rozhodnete uspořádat svatbu. Nic zde není nemožné.
Nenápadně vyhlížející vila u lesa na okraji města Příbor z přelomu století je rájem nejen díky své poloze, ale především úžasným majitelům. Maruška se Zdeňkem jsou nejmilejší hostitelé, jaké si dovedete představit. Když si u nich pronajmete vilu na svatbu nebo na akci, budou se vám nadmíru věnovat, doporučí vám to nejlepší a pokusí se splnit každé vaše přání. Nejen při akci ale můžete obdivovat úchvatné pohledy od východu na Lašsko – hrad Hukvaldy, přes pahorky Beskyd – Lysá hora, Smrk, Pustevny, Červený kámen, Javorník, Bílá hora a Štramberk.

Vilka prošla v uplynulých letech kompletní rekonstrukcí, při které byl kladen maximální důraz na zachování autentičnosti. Ubytuje tak až 16 osob v pokojích po dvou nebo jednom podkrovním, rodinném čtyřlůžkovém pokoji. Ve vile jsou dvě koupelny, každá se sprchovým koutem a WC. K dispozici vám je dále plně vybavená kuchyň včetně sklokeramické desky, rychlovarné konvice, horkovzdušné trouby, mikrovlnné trouby, kávovaru, myčky a velké lednice s mrazákem. V okolí se nacházejí restaurace a obchody. Do vilky je možnost dovozu jídla.

Z kuchyně navazuje zastřešená venkovní terasa s venkovní kuchyní, kde si pro své hosty majitelé připravili jukebox s mikrofonem. Až si tedy uděláte večer s přáteli karaoke party, půjčte si chlazení na pivo, ať je váš večer ještě o něco lepší.
Chcete-li si dopřát trochu odpočinku, zarezervujte si venkovní koupací sud, kde se můžete ohřát i v zimních, chladných dnech. Do sudu si s sebou můžete vzít sklenku luxusního vína z domácího vinného sklepa, nacházejícím se pod samotnou vilou. Představte si, jak přeběhnete zahradu v plavkách a v županu, naložíte se do horkého sudu se zimní čepicí na hlavě a se skleničkou v ruce pozorujete pole se srnkami před Vámi. Pohádka…
V blízkosti se nachází hrad Hukvaldy, hrad Starý Jičín, skanzen Rožnov pod Radhoštěm a spoustu dalšího jak sportovního, tak kulturního vyžití, takže nudit se zde určitě nebudete. My doporučujeme návštěvu krásného městečka Štramberk nejen kvůli vyhlášené místní specialitě štramberským uším.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Možnost pronájmu objektu i na 1 den.
7500
52500

Statistiky

49 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa