Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa
Teepee & Spa

Teepee & Spa

Luxusní relax v přírodě

Popis

Milujete nevšední typy ubytování, vítáte relaxaci a odpočinek v náručí přírody? Anebo hledáte originální dárek pro své blízké či přátele? Máme pro vás opravdovou lahůdku: Luxusně zařízené teepee s venkovními lázněmi – cedrovou saunou a vířivkou, se sluneční i vyhlídkovou terasou a grilem.

TeePee&Spa najdete v malebném Posázaví v osadě Pyskočely asi 45 km jihovýchodně od centra Prahy, mezi městem Sázava a Stříbrnou Skalicí. V docházkové blízkosti se nachází Národní přírodní rezervace Ve Studeném na levém údolním svahu řeky Sázavy. Překvapí Vás zachovalé bučiny (jsou zde přes 250 let staré mohutné buky!) a suťové lesy, často s pralesovitou strukturou. Dostatečná dynamika přirozené obnovy a vysoká rozmanitost dřevin nabízí domov mnoha druhům živočichů i ptactva.

Teepee (též týpí, tee-pee nebo tepee) bylo obydlím Indiánů Velkých plání a přilehlých oblastí. Samotné slovo pochází z lakotštiny a jeho původní význam je prostě obydlí. Základ teepee tvoří velká plachta, kterou indiáni sešívali z bizoních kůží a později z látky kupované u bělochů, napnutá na 9–20 dlouhých dřevěných tyčích do tvaru kužele.

Luxusní indiánské ubytování
V našem teepee jsme pro Vás připravili velmi pohodlné ubytování až pro 5 osob, kde můžete strávit příjemné dny plné relaxace a pohodlí od zimních mrazů až po letní vedra. Oproti indiánům zde najdete sprchový kout, toaletu, lednici naplněnou vybranými vínky a dobrotami z naší produkce, pelet ová kamna s plně automatickým komfortním provozem a ručně vyrobený nábytek ze surového dřeva.

Zdravé saunování
Kromě komfortu určeného k obývání můžete u teepee využít venkovních prostor a zákoutí relaxační wellnes zóny pro nerušený odpočinek, slunění, čtení, rozjímání či sklenku něčeho dobrého. Vířivku i saunu jsme nechali zhotovit z cedrového dřeva ceněného už ve starověku. Dřevo obsahuje pryskyřici, která mu propůjčuje svou typickou, nádhernou vůni. Cedrové dřevo má navíc antibakteriální a protizánětlivé účinky, dokáže zklidnit a uvolnit celý nervový systém a značně posílit imunitu.

Přírodní voňavé spa
Voda čerpaná ze starého vrtu hlubokého téměř 120 m ve spojení s cedrovým dřevem vytváří nezapomenutelnou medově zbarvenou lázeň. Teplotu lázně i sauny si sami regulujete topením ve speciálních kamnech na dřevo. A po saunování se zchladíte pod venkovní sprchou.

Vůně grilu i půvabná romantika
K luxusnímu odpočinku patří také skvěle připravené jídlo. Náš Grill Mistr dorazí na místo ve smluveném čase se všemi surovinami dle vašeho přání, roztopí gril a naservíruje vám vynikající lahůdky přesně tak, jak je máte rádi. A pokud trošku závidíte hostům Stromhouse tu výšku, dopřejte si snídani nebo sklenku vína při západu slunce ještě o metr výš: na vyhlídkové terase teepee.Pro milovníky pohybu je možnost pronajmout si tenisový kurt (vzdálený cca 200 m), nebo horská kola.

Srp 07, 2019
10
10
Excelentní!

Nádhera Teepee Spa

Snad si to zde budeme moct jednou vyzkouset! Krasne!

Zobrazit více Zobrazit méně
2 To se mi líbí 1 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za noc
3850
6900

Statistiky

954 Zobrazení
1 Hodnocení
4 Oblíbených
10 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!