Golf Club Molitorov u Prahy
Golf Club Molitorov u Prahy
Golf Club Molitorov u Prahy

Golf Club Molitorov u Prahy

Popis

Golfové hřiště Molitorov u Prahy se nachází 25 km jihovýchodně od Prahy. Molitorov je součástí malého městečka Kouřim, která je dle kronik nejstarším městem v Čechách. Kouřim je městem knížete Lecha a nachází se zde pravděpodobný geografický střed Evropy. Osmnáct jamek má všechny atributy, které by golfové hřiště mělo mít. Na hřišti Golfového klubu Molitorov naleznete řadu dlouhých, ale i krátkých jamek.

Krátké jamky vynikají svou technickou náročností a dlouhé jamky svou obrovskou vzdáleností od odpaliště ke greenu. Na hřišti nalezneme celou řadu záludných bunkerů, keříků, stromků nebo vysokých travin, které známe spíše ze skotských hřišť. Dalším faktorem, který dělá golfová hřiště hřišti, je voda. Tu na molitorovském hřišti také naleznete a to na jamkách číslo 6 a 18. Prvních devět jamek se nachází na rovné pláni a tyto jamky jsou charakteristické svou délkou a svými záludnými překážkami v dopadové zóně prvních ran.

Druhá devítka se převážně nachází v místním třešňovém sadu a hra je zde mnohem těžší než na první devítce. Drivy zde musí být velice přesné a dlouhé, aby hráč měl šanci zahrát par. Výhodou tohoto hřiště je, že když drive bude nepřesný, ve většině případů se vám podaří míček najít. Krajina je typickou polabskou nížinou s řadami stromů či remízků. Pokud jste milovníci golfu a přírody, určitě vás velice zaujme jamka číslo 17. Je to nejvyšší místo molitorovského hřiště a je zde překrásný výhled na historické město Kouřim a na okolní krajinu.

Pro zajímavost, nejkratší jamka našeho hřiště, jamka číslo 15, měří z dámských odpališť 99 metrů. Naopak nejdelší je jamka číslo 4, pětipar, dlouhý 530 metrů z mistrovských odpališť.

Čvc 28, 2019
8.4
10
Velmi dobré!

Molitorov golfové hřiště

Hřiště je aktuálně sušší, takže balóny odskakují. Na odpališti je těžké najít vhodné místo pro odpal. Ale greeny jsou v perfektním stavu. Výhodou hřiště je, že jej lze hrát inzerátu vedlejší fairwaye, tak je i zatažená rána odpuštěna.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvn 13, 2019
9
10
Vynikající!

Nové a mnohem lepší

Hřiště v Molitorově znám už nějaký rok a můžu kriticky posoudit jak se za tu dobu změnilo. A změnilo se v mnohém. Nový majitel se toho nebojí a změnil snad vše co se dalo. Nová klubovna se zázemím, skvělá cenová politika a začíná se zvedat i kvalita hřiště. I když hřiště nepatří mezi TOP, rozhodně není špatné. Naopak!
Greeny patřili vždy k těm lepším a jejich kvalita je stále dobrá. Nově se dají půjčit u buggy. Je vidět, že se kvalita hřiště zvedá a nezbývá než jen doufat, že se tento trend nezastaví.
Určitě doporučuji si ho zahrát.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 2 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Zavřeno UTC+2

05:00 - 18:00
 • Pondělí
  05:00 - 18:00
 • Úterý
  05:00 - 18:00
 • Středa
  05:00 - 18:00
 • Čtvrtek
  05:00 - 18:00
 • Pátek
  05:00 - 18:00
 • Sobota
  05:00 - 18:00
 • Neděle
  05:00 - 18:00

Cenové rozmezí

Green Fee
400
600

Statistiky

1832 Zobrazení
2 Hodnocení
39 Oblíbených
35 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!