Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena
Casa Serena

Casa Serena

Špičkové privátní golfové hřiště

Popis

Casa Serena je špičkové prémiové golfové hřiště. Nachází se ve Středních Čechách. Špičkové 71 parové hřiště patří k nejhezčím golfovým lokalitám v České republice a stalo se i populární zastávkou nejen spousty prestižních turnajů, ale i European Senior Tour.

Areál golfového hřiště je opravdu výjimečný. Je to jedno z nejlepších a také nejpohlednějších hřišť v celé České republice. Nachází se u obce Roztěž a je v mnoha ohledech unikátní.

Casa Serena u Kutné hory je soukromé hřiště, které bylo určeno pouze pro členy a pozvané hosty, ale nyní se otevírá širšímu počtu klientů a návštěvníkům některého z prestižních turnajů či korporátních eventů, které se tam konají.
Souběžně se stavbou hřiště byl i velkoryse rekonstruován blízký zámeček nad obcí, který dnes slouží jako soukromá rezidence Terryho Goua.

Hřiště bylo otevřeno prostřednictvím turnaje seniorské evropské golfové tour v létě 2008. Rozkládá se na loukách obklopujících vesničku Roztěž, celý prostor je tak zcela ideální pro privátní klub.

Casa Serena je velice intimní hřiště, všude okolo jsou lesy, není zde prakticky žádný provoz. Hřiště projektovala zahraniční kancelář a je postaveno v impozantním, dokonalém provedení. Široké fairwaye, přesná modelace terénu, velkorysé greeny.

Je to skutečně mistrovské hřiště, na kterém se může bez kompromisů konat jakýkoli turnaj té nejvyšší kategorie. Disponuje pěti druhy odpališť a je koncipováno díky tomu jak pro hráče-rekreanty, tak pro profesionály a špičkové amatéry. Typický a výjimečným prvkem hřiště je hustý rough v okolí všech fairwayí. Je to vysoká a pevná tráva, která se v poryvech větru nádherně vlní.

Srp 01, 2019
9.4
10
Vynikající!
3 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvc 23, 2019
9.6
10
Vynikající!
3 To se mi líbí 2 Sdílení
Čvc 12, 2019
10
10
Excelentní!

TOP Casa Serena

Nejkrásnější golfové hřiště v ČR

Zobrazit více Zobrazit méně
5 To se mi líbí 1 Sdílení
Čvc 04, 2019
9.2
10
Vynikající!

Casa Serena - letos poprvé

Ochromující golfový resort v nádherné přírodě a prostředí.

Zobrazit více Zobrazit méně
5 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvn 13, 2019
9
10
Vynikající!

Soukromý turnaj na Casa Serena

Úžasné golfové hřiště jen škoda, že není veřejné. To by asi zase nebylo v takové kvalitě jako je pod soukromým vlastníkem.

Zobrazit více Zobrazit méně
3 To se mi líbí 3 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Statistiky

4981 Zobrazení
6 Hodnocení
112 Oblíbených
423 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!