Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark
Mlýn Dänemark

Mlýn Dänemark

Popis

Mlýn Danemark – když přijíždíte k mlýnu skrytou lesní cestou podél říčky Vrchlice, tušíte, že klidné místo k vašemu odpočinku se blíží. Není tu recepce, zato vždy milý, ochotný personál, který se vás ujme od prvních okamžiků vašeho příjezdu. 7 designových pokojů a různá zákoutí mlýna včetně vyhřívaného bazénu nabízí všem, kdo potom touží, naprosté soukromí a ničím nerušený klid.

Všude okolo sebe vidíte rukopis majitelky Gabriely Marcinkové, jejímu smyslu pro design a zvláště detaily, které jsou vesměs všechny z jejího obchodu Flamant.
Originální myšlenka Flamantu byla založena na reinterpretaci starožitného nábytku a dekorativních předmětů s citem pro perfektní spojení mezi minulostí a přítomností. Kuchyně a restaurace dominuje celému hotelu. Dojem umocňuje samotný vzdušný prostor restaurace s ohromným krbem uprostřed. Pokud to suroviny dovolí, s kuchařem se můžete domluvit na jakémkoli vašem chuťovém přání. Příjemný pocit dolaďuje všudypřítomné kvalitní jemné ozvučení, tóny jazzu, blues grass nebo francouzských šansonů.

Doslova v postelích jak pro krále a královny. Nesmírně pohodlné spaní, jemné a luxusní povlečení, bezpočet polštářů, udělají své. Každý ze 7 pokojů je trochu atypický, ale všechny jsou prostorné a více než komfortně zařízené. Navíc je tu samostatný malý kouzelný domeček. Na pokojích najdete navíc luxusní kosmetickou řadu Suzanne Kaufman.

Den můžete strávit u bazénu a nejenom v letních měsících, je vyhřívaný. Všudypřítomné zákoutí mlýna, jeho rozlehlé zahrady a patia, přímo vybízí k tomu si někam zalézt a v klidu si konečně přečíst dlouho plánovanou knihu. Pro horolezce a horolezčata, jsou tu skály a vůbec nejsou špičatá, takže tu můžete lézt a ty méně zdatní, můžou se procházet okolo Vrchlice a nebo navštívit opravdu kouzelné a nádherné město Kutná Hora (cca 20 min. pěšky). To je výlet v klidu i na půl dne. My rozhodně doporučujeme se moc od mlýna nevzdalovat, nechat se rozmazlovat a mlýn si pořádně užít.

Čvc 12, 2019
10
10
Excelentní!

Mlýn Danemark

Neskutečná záležitost zde prožít víkend. Bohužel je dost vyprodáno, ale 100 procentně doporučuji všem.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za ubytování na 1 noc.
10800
18600

Statistiky

220 Zobrazení
1 Hodnocení
1 Oblíbené
3 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!